Výstava Astrofocus Art Guru Járy - Zámek Letovice
         
 
 
Demonstrace "Modlitba za svobodu víry v ČR a svobodu pro Guru Járu"
 
 

Srdečně Vás zveme 17. listopadu ve 13.30 hodin před budovu Velvyslanectví USA
Tržiště 365/15, 118 00 Praha 1 - Malá Strana.

VÍTANÝ je kdokoliv, kdo se bude chtít připojit ke společné tiché modlitbě za svobodu vyznání a demokracii v ČR.

ÚČEL DEMONSTRACE:

1. Tichou modlitbou k nejvyššímu Bohu stvořiteli chceme protestovat proti soustavnému porušování ústavního práva na svobodné praktikování víry občanů v ČR, a to zejména u příslušníků náboženských minorit v ČR (hinduismu, tantrického buddhismu apod.)

2. Modlitbou si přejeme dát najevo nenásilný protest proti systematické perzekuci ze strany státní moci, ponižování a společenské diskriminaci: a) příslušníků náboženských minorit, stejně jako b) alternativních životních stylů spjatých s vírou (bylinkářství, léčitelství, homeopatie, alternativní terapie).

3. Modlitbou vyjadřujeme nesouhlas s vykonstruovaným procesem s tantrickým mistrem Guru Járou a jeho žákyní Barborou Pláškovou, který nemá v demokratické ČR od roku 1989 obdoby. Považujeme vynesený rozsudek za absurdní a žádáme jeho zrušení.

4. My, demonstrující občané ČR, se chceme přibližovat přístupu k lidským právům a svobodě víry standardem USA, Kanady a zemí Západní Evropy, nikoli se navracet k totalitnímu systému bývalého Sovětského svazu.

Svolavatelem demonstrace – modlitby – je oficiálně Dagmar Světlovská a dále team aktivit Guru Járy v ČR.

ORGANIZAČNÍ INFO:

Na místě budou k dispozici škrabošky, pokud by někdo chtěl skrýt svou identitu z obav před možnými perzekucemi.

Sebou prosím deku nebo karimatku pro pohodlný sed či klek v modlitbě, teplé oblečení a svíčku (s ochranou proti sfouknutí ve větru).

Předpokládaná doba ukončení je 15:30.

 

Šiřte prosím pozvánku k demonstraci - modlitbě dále i mezi své přátele a známé, kterým záleží na svobodě víry v ČR a alternativních životních stylech.

Podpořit akci můžete i na Facebooku - sdílením události na vašem profilu a pozvání vašich známých: https://www.facebook.com/events/292821427593001/

Všem co se budou účastnit, případně s námi budou na dálku, děkujeme za Vaši podporu!

Váš přípravný team demonstrace - Modlitby za svobodu víry v ČR a za svobodu pro Guru Járu