Forget tomorrow II

Forget Tomorrow zachycuje podstatu Óm nadsamcovy surftantry. Podobenství nekonečného oceánu obsahující individualitu pomíjivé vlny, pomíjivé avšak schopné zničit město, potopit loď a nebo potěšit surfera nejkrásnějším momentem života, vychází z klasického jógového přirovnání individuální osoby - átman a nekonečné věčnosti - brahman. Samozřejmě je Forget Tomorrow opřeno o zkušenosti největšího praktika tantry Pravé ruky naší doby, tantrika, o němž i jeho nepřátelé a kritici tvrdí, že množstvím tantrických klientek se mu nikdo ze žijících současníků nevyrovná a že kvůli jeho magickým schopnostem si před ním není jistá ani odhodlaná jeptiška. Kvanta zkušeností a nenapodobitelný životní styl, který již přes dvacet let tantrik Óm nadsamec žije, dal vzniknout Artantrické surftantře, která vnímá každý váš sexuální pocit, pohled, kopulační pohyb jako surferův dotek oceánu - brahma nekonečna; a tato výjimečná nauka je opět otisknuta v Forget Tomorrow II.

Zatímco první Forget kombinuje energii oceánu se Šakti energií krásné ženy a uhrančivým majákem smrti, lebky v kartě poháru, coby proměny Hamletovského být či nebýt v Guru Anahdánovské:

„Nechápu, kdo lidem namluvil, že smyslem života je zestárnout?“,

tak Forget II na síle energie oceánu evokuje magický koloběh života do spirály buddhistické thanky.

Vše začíná ženou, většinou svůdnou vzrušující ženou, do ní vstupuje mužův penis, Artantrický háček, který jako háček rybářův spojuje tento náš svět se světem popsaným v Tibetské knize mrtvých. Světem, v němž duše zesnulých prchají před jevy světel, pocitů a hluků a snaží se zachytit větve - Artantrického háčku, aby se po ní vysápaly do jeskyně - lůna milenky. Pokud Artantrický háček nezachytnou, tento navždy rezaví a mine se svého hlavního poslání, ale pokud se vše povede, duše ukrytá ve vlhké jeskyni - ženina lůna k jeskyni přiroste a když z ní opět vyleze, ocitá se na tomto světě.

Dítě v péči rodičů nasedá na surf svého osudu - karmy, jakmile chytne první vlnu, dějství se rozběhne kosmickou rychlostí a duše vyroste v juniorského šampióna, kterému svět leží u nohou a některým skutečně leží, a tak si po letech usilování, pilování svého umění, mohou dopřát sjíždět největší vlny tohoto světa, dokáží proměňovat energii vln, jichž se ostatní děsí a oni si, stejně jak Guru Anahdán, nad těmito ostatními nechápavě povzdechnou:

„Nechápu, kdo lidem namluvil, že smyslem života je zestárnout?“

Ale i oni jsou v sevření pomíjivosti a zřejmě již cítí, že se nalézají na začátku podzimu tohoto života. Ovšem pokud jdeme vlastní Spirituál trekking po vlnách oceánu života, pak po celý podzim pro nás bude platit Never get old - Nikdy nezestárnout.

A pak na úplné pouti těla odevzdá poutník surf, který dostal na počátku od milujících rodičů a ztraceně, bez jistoty těla, metamorfuje sebe - individuální vlnu do nekonečného oceánu, upjatě se snažíc zachytit svého individuálního bytí, a tak se bedlivě dívá po další krásné mladé dívce, do níž během jejího surfování životem vnikne penis i s Artantrickým háčkem, který pomůže duši ponořené v nekonečnu vysápat se do vlhké jeskyně, s níž proroste do masa a když z ní jednoho dne vykoukne, bude koukat do tváře porodní asistentky...

Ve Forget Tomorrow 2 popsaný děj probíhá tak, jak v tibetské mandale, tedy jako hodinová ručička, začátek je na třech hodinách, podzim na devíti hodinách, to kvůli Astrologickým náležitostem Astrofocusu, kdy na třech hodinách máme Descendent-Vztah, který může vést k dětem a na hodinách devíti Ascendent - skutečnou osobnost.


U nesmírně populární Forget Tomorrow 1,
(k vidění v mé katalogizované knize Spiritual Trekking, skrze níž si ji můžete objednat >>>), nebyla použita tato hodinová - mandalová posloupnost, nýbrž kříž. Ano, dle známé zenové zahrady kříže (Kjóto) se toky energických vln přelívají především mezi tzv. IC- rodina a MC-životní poslání někdy zužované do pojmu kariéra.

Věřím, že se vám s oběma Astrofocusy Forget Tomorrow bude sdílet interiér, vaše pocity, vaše životní vlny tak skvěle jako lidem, kteří se v těchto dvou osobních Astrofocusech objevili, ať už v rolích vedlejších a nebo v rolích hlavních.

PS: První Forget si objednala dívka ve výskoku, druhý Forget si objednal jeden z mužů na tomto Astrofocusu, který nahou divu znal, ale v době, kdy si osobní Astrofocus objednal, ji už nevídal. Toto je časté zadání pro osobní Astrofocus muže, jako by nám nymfy naší minulosti pořád dávaly krásnou vlnu, po níž se rozjíždíme v oceánu všedního rána k hlubokým a zajímavým zkušenostem.

Objednávky Osobních Astrofocusů zde >>>

Kurz Astrofocus, Umění portrétu duše, zde >>>

Kurz Spiritual Trekkerů zde >>>