Nacelnik ve Meste

Každá individualita se v určitých obdobích může proměnit v náčelníka na fotografii. Jdeme nebo jedeme přeplněným městem a i když jsme jeho fyzickou součástí, cítíme, že do davu kolem nepatříme. Možná to, co nás  vyčleňuje do jinam je přechodná nálada, možná jsou to naše sny, plány a možná je to vycítění budoucího osudu, osudu který nás zavede někam daleko, daleko do jinam. Náčelník na fotografii sestoupil z hor do správního městečka, aby se zde sešel s náčelníky dalších kmenů, s nimiž během magických obřadů stvrdili mír a spolupráci. Setkání organizoval „krajský úřad“ a ten na závěr pro civilisty uspořádal pouliční exhibici domorodých náčelníků. Když se náčelníci rozpařili do míry, že zapomněli na nezvyklé pozorovatele, sálala z nich síla nepřetrženého propojení s Matkou zemí, hrdost a vědomí něčeho, co civilizovaní hledají po celý život. Až budete příště Náčelníky ve městě, vzpomeňte si na fotografii a neste tuto svou výjimečnost s co největší hrdostí.

Náčelník ve městě patří mezi tzv. Nahé fotografie, což jsou fotografie, z nichž si klient může vybrat tu, kterou by chtěl do svého osobního Astrofocusu®. Nahou fotografií ji nazývám proto, že tato předvolba poněkud ztěžuje tvorbu Astrofocusu®, na zdlouhavé oblékání horoskopu na vybranou Nahou fotografii. Vzhledem k tomu, že na výstavách Sen je ten svět 3 patřil Náčelník ve městě k oblíbeným fotografiím a zároveň se nedostal do mé čtrnácté knihy Spiritual trekking, poněvadž se tématicky více hodí pro knihu Casanova Sutra, která vyjde česky až v tomto roce, pozval jsem ho na tyto webové stránky jako krásné okno do světa této připravované kontroverzní balady o Óm nadsamci.

Ukázka z knihy Casanova Sutra>>

Ukázka z knihy Spiritual Trekking>>


P.S. Óm nadsamec® a Casanova Sutra® jsou ochranné známky, jejichž copyright je chráněn patentovým úřadem a příslušnými zákony.

P.S. Óm nadsamec® and Casanova Sutra® are registered trademarks that are copyrighted by Patent Office and relevant acts.

Potential publishers of this book in other countries are welcomed and conditions on possible lease or sale of this book´s title are also negotiable.